Bayan İş İlanları Beykoz

Evden ek iş. Bayan ek iş. Evden ekgelir imkanı.

Son zamanlarda bayanlar için kurulmuş, evden bilgisayar karşısında saat sorumluluğu olmadan çalışan bayanların kendi keyiflerine göre, kendi belirledikleri zamanlarda çalışabilecekleri ve kazancı dolgun harika bir ek gelir fırsatı.

Üniversite öğrencilerin ve paraya ihtiyacı olan bayanların yüksek gelirle. Haftalık evlerinden ek gelir sağlayacabilecekleri harika bir ek iş fırsatı.

İhtiyacınız olan Ekipmanlar

Öncelikle sisteme girip para kazanabilmeniz için sizlere gerekli olan bir kaç ekipmanı hatırlatmak istiyoruz. Bu ekipmanlara sürekli ihtiyacınız olacak. Bunlar nedir?

  1. Olarak bir adet kameraya sahip olmanız gerekiyor. Kameranız Hd çözünürlükte olması tavsiye ediyoruz.

  2. Olarak bir bilgisayara sahip olmanız gerekiyor.

  3. Olarak internet bağlantınızın iyi olması gerekiyor.Bağlantıda kopukluk yaşadığınızda sistem otomatik olarak sizi çevrim dışı yapar. Sizi siteden çıkartır tekrar giriş yapmanız gerekebilir.

  4. Olarak Bulunduğunuz ortam aydınlık olmalıdır. Bu konuda ışık çok önemlidir kamera karşısında iyi görünmeniz gerekmektedir.

Nasıl para kazanırım?

Sistemde para kazanabilmeniz için görüntünüze ve kamera karşısında oturuşunuza dikkat emeniz gerekiyor. Bu yazılanlara dikkat ederseniz kazancınız fazlasıyla dolgun olacaktır. Sistemde haftalık olarak ödeme yapılmaktadır. Vereceğniz hesap numaranıza haftalık kazancınız yatırılır. Sistemde geçireceğiniz süre kadar ek gelir kazanırsınız. Bayan ek iş ve Ek gelir imkanı yazmamızın nedeni kendi evinizden ve evinizin rahatlığında kahvenizİ ve çayınızı yudumlarken çalışabilirsiniz.

Size verilen kullanıcı ve şifreyle odanız oluşturulur. Odanızın kontrolü tamamen sizdedir. İstediğiniz üyeyi odanızdan atabilir ve yasaklayabilirsiniz. Bu süreçte odanızda kaldığınız süreçte para kazanmaya devam edersiniz. Bu süreçte dediğimiz gibi Bayanlar için Ek iş imkanı olanağını sunuyoruz.

e-mail contack : Skype ekgelir2015 veya ekgelir2015@outlook.com
whatsapp : 0537 748 91 98
Gmail : ekgelir2015@gmail.com

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.