GÖRÜNTÜLÜ SOHBET OPERATÖRÜ

Görüntülü Sohbet Operatörü Evde Çalışabilecek bayanlar

BAYANLAR EVDEN İNTERNETTEN ÇALIŞABİLECEĞİNİZ MÜKEMMEL BİR İŞ FIRSATI SİTEMİZDE ÇALIŞARAK HAFTADA 500-1000TL ARASINDA KENDİ EVİNİZDEN ÇALIŞIP KOLAY PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ ?

Hepimiz biliyoruz ki ülkemizde çalışma hayatı içinde olanların ve ev hanımlarının geçinebilmeleri için ek bir gelire ihtiyaçları vardır. Zamanınızı esir almayacak Teknik bilgi ve deneyim gerektirmeyen Anında kazanmaya başlayabileceğiniz İş fırsatı sunuyoruz tam zamanlı ya da part time olarak istediğiniz zaman diliminde kullanabilirsiniz..

Ödemelerinizi haftalık her pazartesi düzenli olarak alabiliyorsunuz.

Evde, çayınızı yudumlarken, üstelik ev işlerinizi veya ailenizi ihmal etmedende para kazanabilirsiniz. Para sahibi olmak bir şans değil. Az Para Kazanmak Kader Değil” ve “Çok Para Kazanan Kadınların Sırlarını öğrenmek oturduğunuz yerden paranın size doğru akmasını Kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız Sizi sohbet sitemize davet ediyoruz Gizlilik bizim için önemlidir..
Zaman kaybetmeden aramıza katılın sizde kazanın

Sistem Nasıl Çalışır ?

Sisteme kaydınız yapıldıktan sonra, size bir kullanıcı adı ve şifre verilir. Bu kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak istediğiniz zaman sisteme giriş yapabilirsiniz. Ve sohbete başlayabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz süreleri anlık olarak sistemden takip edebilirsiniz.Sistem başka sitelerde olmayıp, sadece bizim firmamıza özel yazılmış bir uygulamadır. ve hiç bir sitede Net ve Doğru çalışan anlık olarak süre takip edebilme istatisliği mevcut değildir.
Ayrıca sitemizde Sanal Pos olarak adlandıralan Online Kredi Kartıyla süre satın alınabilme imkanı vardır, bu sayede süre satın almak isteyen müşteriler kredi kartıyla hızlı bir şekilde süre alabilirler.

Dikkat: Bizim uygulamamıza benzer sahte siteler türetilmiştir, ve bu tür siteler operatörlerin sürelerini çalmakla beraber, ödemesini yapmaktadır. Lütfen bu tür sitelere kanmayınız. Size ödemelerinizin düzenli bir şekilde alabileceğiniz garantisini verdiğimiz gibi ayrıca sisteme online olurken bir kronometre ile sürenizi tutun ve daha sonra sistemdeki sürenizle karşılaştırın : )

Görüntülü Sohbet operatörü olarak çalışmak isteyen bayanların;

 
Kimler Çalışabilir

1 – 18 yaşından büyük olmalısınız.

2 – Bilgisayarında internet ve web kamerası olması zorunludur.

4 – Operatör Herhangi bir il/semt de ve ya ülkede olabilir.

5 – Bizimle çalışırken, başka sitelerde sohbet operatörü olarak çalışamaz.

6 – Fiziğinize ve kendinize güven duymalısınız.

7 -İletişimi kuvvetli, sohbet etmeyi seven birisi olmalısınız.

NEDEN BİZ ? FARKIMIZ VE GÜVENİLİRLİĞİMİZ!

Saat başına özel oda ücreti 50 TL –
Bazı siteler, özel oda başına 80 TL, 90 TL verdiğini iddaa eder, neden ??
Paranızı ödemeyecektir nasıl olsa, o yüzden istediği kadar ücret verebilir : ) ve ya sürelerinizden çaldığı için 5 saat özel yaparsınız, 3 saat özel gözükür. siteye gelen üye olmadığından dolayı Genel odada saatlerce beklersiniz. PARA KAZANAMAZSINIZ.

Süreleriniz anlık işler, kaç sn online olduğunu aynı anda takip edebilirsiniz.

Diğer sitelerin hiçbiri anlık olarak sürenizi görmenize izin vermez, anlık gösterirlerse, sizin sürelerinizden nasıl çalabilirler ? İsteseler bile anlık yansıtamazlar.

Ödeme zamanlaması ve Ödeme gönderilmesi.

Ödemeleriniz gününde ve eksiksiz gönderilir, banka kapandı yatıramadım, para yok haftaya 2 sini birden göndeririz tarzı vs.. mazeretleri duymazsınız.
Site kullanım etkinliği ve rahatsız edici durumları anında engelleyin.

Süreleriniz anlık İşler, kaç saniye online olduğunu aynı anda takip edebilirsiniz

Diğer sitelerin hiçbiri anlık olarak sürenizi görmenize izin vermez, anlık gösterirlerse, sizin sürelerinizden nasıl çalabilirler ?

İsteseler bile anlık yansıtamazlar.

Site kullanım etkinliği ve rahatsız edici durumları anında engelleyİn.
Sitemizde bulunan kullanıcı banlama özelliği sayesinde, sizi rahatsız eden kullanıcıyı anında engelleyerek, o kullanıcının siteden tamamen atılmasını sağlayabilirsiniz.

Site kullanım etkinliği ve rahatsız edici durumları anında engelleyin.
Sitemizde bulunan kullanıcı banlama özelliği sayesinde, sizi rahatsız eden kullanıcıyı anında engelleyerek, o kullanıcının siteden tamamen atılmasını sağlayabilirsiniz.

Özel odada sizin İstediğiniz olur, sizi hiç bir Şekilde yönlendirmiyoruz.
Özel odada diğer sitelerde olduğu gibi şov yapma, soyunma vs gibi durumlar zorunlar değildir. Özel odada istediğiniz gibi davranmak size kalmış.

Süreleriniz anlık İşler, kaç saniye online olduğunu aynı anda takİp edebilirsiniz.

Biz hep buradayız, ve Gitmiyoruz.

2007 yılından beri internet alanında faaliyetlerimiz devam etmekte ve biz hep buradayız, hiç bir yere gittiğimiz yok..

İhtiyacınız Olanlar

Bir Bilgisayar

Öncelikle bir bilgisayara ihtiyacınız vardır.

Bir web kamerası

En iyi görüntü kaliteli bir kamera ile olacaktır. Harici bir kamera edinin webkameranız ne kadar iyi olursa O kadar kaliteli görüntü elde eder, daha çok para kazanabilirsiniz.

Yüksek hızda internet

Online olmak için internet bağlantısı gereklidir. İnternet bağlantınız ne kadar yüksek hızda olursa yayın kalitenizin netliği ve dikkat çekiciliği o kadar iyi olur.
Çalışırken kimseye YÜZ GÖSTERMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ kameranız açık olmak zorunda size doğru,gerçek olduğunuz bayan olduğunuz anlaşılacak şekilde olması yeterlidir
mesala omuz hizasında,çene hizasında ayarlayabilirsniz YÜZÜNÜZÜ GÖSTERMEYECEK ŞEKİLDE,

Görüntülü Sohbet Operatörü Evde Çalışabilecek bayanlar
Görüntülü Sohbet Operatörü Evde Çalışabilecek bayanlar

Görüntülü Sohbet Operatörü Evde Çalışabilecek bayanlar

İŞ BAŞVURU  WHATSAPP HATTIMIZ 0537 748 91 98