ev ek iş ilanları istanbul evde ek iş ilanları 2016 evde ek iş ilanları 2017 istanbul evde ek iş ilanları istanbul 2016 evde ek iş ilanları istanbul 2017 evde ek iş ilanları istanbul 2018 evde ek iş ilanları istanbul ümraniye evde ek iş ilanları istanbul zeytinburnu evde ek iş imkanları istanbul evde ek iş imkanları samsun evde ek iş imkanı adana evde ek iş imkanı ankara evde ek iş imkanı antalya evde ek iş imkanı bursa evde ek iş imkanı eskişehir evde ek iş imkanı gaziantep evde ek iş imkanı gebze evde ek iş imkanı hatay evde ek iş imkanı istanbul avrupa yakası evde ek iş imkanı izmir evde ek iş imkanı izmit evde ek iş imkanı konya evde ek iş imkanı mersin evde ek iş imkanı nazilli evde ek iş imkanı veren firmalar EVDE EK İŞ İMKANI evde iş ilanları istanbul anadolu evde iş ilanları istanbul avrupa yakası 2016 evde iş imkanları istanbul anadolu yakası evde iş imkanları istanbul avrupa yakası evde iş imkanı arayanlar istanbul evde iş imkanı istanbul evde iş imkanı istanbul 2017 evde iş imkanı istanbul 2018 evde iş imkanı istanbul anadolu evde iş imkanı istanbul ataşehir evde iş imkanı istanbul avcılar evde iş imkanı istanbul ümraniye evde iş imkanı istanbul bahçelievler evde iş imkanı istanbul beykoz evde iş imkanı istanbul beylikdüzü evde iş imkanı istanbul pendik evde iş imkanı istanbul sancaktepe evde yapılacak ek iş ilanları istanbul

EVDE EK İŞ İMKANI

EVDE EK İŞ İMKANI

orig EVDE EK İŞ İMKANI
EVDE EK İŞ İMKANI

Bayanlar Sitemizden Sohbet ederek para kazanmak istermısınız?

Boş vakti olan Bayanlar Sitemizden Sohbet ederek para kazanmak istermisiniz BUYRUN

Günümüzün teknolojisinin yaratmış olduğu webcam ile görüşme (birebir:) artık internette sınır tanımıyor.Bu sayede emin olun bu ve benzeri işlerden birçok kişi geçimlerini bu tür faliyette olan işlerden sağlıyorlar.

Bu tür sitelerin sistemlerinde çalışan bayanlar (sitenin sistemine uyduğu sürece) hem sitenin saygınlığını hemde kendi güvenliklerini (msn  bilgileri , telefon bilgilerini , birebir reel görüşme yapmadıkları sürece) artırırlar.

Zaten bu şekil çalışan sitelerde ; kişilerle sanal bir sözleşme içerisine girip aykırı hareketler yapan kişi ve kişileri sistemden uzaklaştırmaktadır.

 

 

KAMERALI Sohbet operatörü nerede çalışır?

Görüntülü sohbet operatörü, firmamıza ait bir web sitesinde (arkadaşlık) genel ahlak kurallarına uygun olarak sohbet eder.

KAMERALI Sohbet Operatörü olmak için neler gereklidir?

Sadece bilgisayar, web camerası ve internete ihtiyacınız var.

KAMERALI sohbet operatörleri nasıl kazanır ?

Sitemizden kazanç sağlamak için iki farklı odamız bulunmaktadır. Genel odalarda genel ahlaka aykırı durum sergilemek yasaktır. Konuşmalarınıza ve giyiminize dikkat etmeniz gerekmektedir. Özel odalarda ise konuşmalar ve görüşmeler sizin kontrolünüzdedir. Siz insiyatifinize göre konuşup görüşebilirsiniz.

Bu işi yaparken kendi kişisel bilgilerimi nasıl saklamam gerekiyor?

Sitemizde konuşurken yüzünüzü göstermek tamamen sizin insiyatifinizdedir. İstediğiniz taktirde gösterir istemediğiniz taktirde gizleyebilirsiniz.Yüz göstermek mecburi değildir Camera da görüşürken kişisel bilgilerinizi, telefonunuzu, msn adresinizi vermek yasaktır

Odalar zaten tarafımızdan kontrol edilmektedir.

KAMERALI sohbet operatörünün aylık ne kadar kazanır.?

Sitemizde online olduğu ve konuştuğu saat başına ücret alırlar. Ödemeler sizin talebinize göre en geç 7 iş günü içerisinde yapılır.
Özel oda saat ücretiniz : 25 TL
Genel oda saat ücreti : 1TL

Günde Sadece konuşma saatlerinize göre varsayım yapalım

ÖZEL ODADA YAPACAĞINIZ GÖRÜŞMELER İLE

25 TL X 2 SAAT = 50 TL     AYLIK ÖDEME =50 TL X 30 GÜN =1.500 TL

25 TL X 3 SAAT = 75 TL     AYLIK ÖDEME =75 TL X 30 GÜN =2.250 TL

25 TL X 4 SAAT = 100 TL     AYLIK ÖDEME =100 TL X 30 GÜN =3.000TL

25 TL X 5 SAAT = 125 TL     AYLIK ÖDEME =125 TL X 30 GÜN =3.750 TL

 

YANİ KAZANCINIZ SİZİN ELİNİZDE.

Peki sizinle çalışmak için ne yapmak gerekiyor?

Size sadece bir Skype kadar uzaktayız. Skype adresinize ekgelir2015@outlook.com ekleyin. Sitemize üye olun hemen kazanmaya başlayın

Skype adresinizi eklemenizin nedeni sitemizle ilgili bilgi ve dokumanları sizlere gönderecek olamızdır.

Çalışma prosedürleri ve kuralları ile alakalı detayları, yetkili arkadaşlarımızı size iletecektir. Kısaca, süreç bu şekilde işlemektedir.

Ödeme prosedürü ve süreci nasıl işliyor ?

Ödemeler 100TL alt limitine ulaştığınız zamanda size banka havalesi veya cepbank yoluyla Haftalık olarak Pazartesi iş günü içerisinde gönderilecektir.Ödeme almanız için aylarca beklemenize gerek yoktur.

 

Baska sorunuz varsa hemen bize sorabilirsiniz : ekgelir2015@outlook.com

Skype : ekgelir2015

WHATSAPP HATTIMIZ : 0537 748 9198