ankara bayan öğrenci iş ilanları bayan ögrenci iş arayanlar Bayan öğrenci iş arayanlar bayan öğrenci iş ilanları bayan is ilanlari cekmekoy bayan is ilanlari cerkezkoy bayan is ilanlari dudullu bayan is ilanlari elbistan bayan iş ilanları adana bayan iş ilanları adapazarı bayan iş ilanları afyon bayan iş ilanları aliağa bayan iş ilanları anadolu yakası bayan iş ilanları ankara bayan iş ilanları ankara etimesgut bayan iş ilanları ankara keçiören bayan iş ilanları ankara mamak bayan iş ilanları ankara ostim bayan iş ilanları ankara sincan bayan iş ilanları antakya bayan iş ilanları antalya bayan iş ilanları avcılar bayan iş ilanları avrupa yakası bayan iş ilanları aydın bayan iş ilanları bahçelievler bayan iş ilanları balıkesir bayan iş ilanları bandırma bayan iş ilanları bayrampaşa bayan iş ilanları başakşehir bayan iş ilanları bağcılar bayan iş ilanları büyükçekmece bayan iş ilanları beykoz bayan iş ilanları beylikdüzü bayan iş ilanları bodrum bayan iş ilanları bolu bayan iş ilanları bursa bayan iş ilanları bursa nilüfer bayan iş ilanları bursa yıldırım bayan iş ilanları corlu bayan iş ilanları corum bayan iş ilanları düzce bayan iş ilanları denizli bayan iş ilanları derince bayan iş ilanları edirne bayan iş ilanları elazığ bayan iş ilanları erzurum bayan iş ilanları esenler bayan iş ilanları esenyurt bayan iş ilanları eskişehir bayan iş ilanları etimesgut bayan iş ilanları eyüp

Bayan öğrenci iş arayanlar

Bayan öğrenci iş arayanlar

GÖRÜNTÜLÜ-SOHBET-OPERATÖRÜ Bayan öğrenci iş arayanlar
Bayan öğrenci iş arayanlar

Bayanlar Sitemizden Sohbet ederek para kazanmak istermısınız?

Boş vakti olan Bayanlar Sitemizden Sohbet ederek para kazanmak istermisiniz BUYRUN

Günümüzün teknolojisinin yaratmış olduğu webcam ile görüşme (birebir:) artık internette sınır tanımıyor.Bu sayede emin olun bu ve benzeri işlerden birçok kişi geçimlerini bu tür faliyette olan işlerden sağlıyorlar.

Bu tür sitelerin sistemlerinde çalışan bayanlar (sitenin sistemine uyduğu sürece) hem sitenin saygınlığını hemde kendi güvenliklerini (msn  bilgileri , telefon bilgilerini , birebir reel görüşme yapmadıkları sürece) artırırlar.

Zaten bu şekil çalışan sitelerde ; kişilerle sanal bir sözleşme içerisine girip aykırı hareketler yapan kişi ve kişileri sistemden uzaklaştırmaktadır.

 

 

KAMERALI Sohbet operatörü nerede çalışır?

Görüntülü sohbet operatörü, firmamıza ait bir web sitesinde (arkadaşlık) genel ahlak kurallarına uygun olarak sohbet eder.

KAMERALI Sohbet Operatörü olmak için neler gereklidir?

Sadece bilgisayar, web camerası ve internete ihtiyacınız var.

KAMERALI sohbet operatörleri nasıl kazanır ?

Sitemizden kazanç sağlamak için iki farklı odamız bulunmaktadır. Genel odalarda genel ahlaka aykırı durum sergilemek yasaktır. Konuşmalarınıza ve giyiminize dikkat etmeniz gerekmektedir. Özel odalarda ise konuşmalar ve görüşmeler sizin kontrolünüzdedir. Siz insiyatifinize göre konuşup görüşebilirsiniz.

Bu işi yaparken kendi kişisel bilgilerimi nasıl saklamam gerekiyor?

Sitemizde konuşurken yüzünüzü göstermek tamamen sizin insiyatifinizdedir. İstediğiniz taktirde gösterir istemediğiniz taktirde gizleyebilirsiniz.Yüz göstermek mecburi değildir Camera da görüşürken kişisel bilgilerinizi, telefonunuzu, msn adresinizi vermek yasaktır

Odalar zaten tarafımızdan kontrol edilmektedir.

KAMERALI sohbet operatörünün aylık ne kadar kazanır.?

Sitemizde online olduğu ve konuştuğu saat başına ücret alırlar. Ödemeler sizin talebinize göre en geç 7 iş günü içerisinde yapılır.
Özel oda saat ücretiniz : 25 TL
Genel oda saat ücreti : 1TL

Günde Sadece konuşma saatlerinize göre varsayım yapalım

ÖZEL ODADA YAPACAĞINIZ GÖRÜŞMELER İLE

25 TL X 2 SAAT = 50 TL     AYLIK ÖDEME =50 TL X 30 GÜN =1.500 TL

25 TL X 3 SAAT = 75 TL     AYLIK ÖDEME =75 TL X 30 GÜN =2.250 TL

25 TL X 4 SAAT = 100 TL     AYLIK ÖDEME =100 TL X 30 GÜN =3.000TL

25 TL X 5 SAAT = 125 TL     AYLIK ÖDEME =125 TL X 30 GÜN =3.750 TL

 

YANİ KAZANCINIZ SİZİN ELİNİZDE.

Peki sizinle çalışmak için ne yapmak gerekiyor?

Size sadece bir Skype kadar uzaktayız. Skype adresinize ekgelir2015@outlook.com ekleyin. Sitemize üye olun hemen kazanmaya başlayın

Skype adresinizi eklemenizin nedeni sitemizle ilgili bilgi ve dokumanları sizlere gönderecek olamızdır.

Çalışma prosedürleri ve kuralları ile alakalı detayları, yetkili arkadaşlarımızı size iletecektir. Kısaca, süreç bu şekilde işlemektedir.

Ödeme prosedürü ve süreci nasıl işliyor ?

Ödemeler 100TL alt limitine ulaştığınız zamanda size banka havalesi veya cepbank yoluyla Haftalık olarak Pazartesi iş günü içerisinde gönderilecektir.Ödeme almanız için aylarca beklemenize gerek yoktur.

 

Baska sorunuz varsa hemen bize sorabilirsiniz : ekgelir2015@outlook.com

Skype : ekgelir2015

WHATSAPP HATTIMIZ : 0537 748 9198