Bayanlara özel haftalık ödemeli iş fırsatı , bayan iş ilanları

Bayanlara özel haftalık ödemeli iş fırsatı , bayan iş ilanları , bayanlara ek iş fırsatı , bayanlara özel , parttime iş , part time iş

Bu iş fırsatıyla aylık 6000 tl kazanabilirsinizi. Nasıl mı bu ilanımızı dikkatlice okuyunuz , aylık 6000 tl ‘nin nasıl kazanılıcagını anlayalım.

parttime iş , part time işÖncelikle bayan olmalısınız , fiziginize ve kendinize güveniniz olmalı.Bu işi yapabilmek için ise evinizde internetiniz ve kameranız olması gerekmekte.Bu iki şey neden derseniz görüntülü sohbet edeceginiz için kameranız ve sisteme girmeniz için internetiniz olmalı.Görüntülü sohbet sitemizde sohbet ederek kazanç saglayacaksınız.Size özel bir odanız olacak , 2 türlü oda bulunmaktadır.Genel ve Özel odadır.Genel odada sizin odanıza giren tüm kullanıcılarla sohbet ediyorsunuz.Genel odada sizi begenen özel odaya almak isteyen olursa size özel oda daveti atacaktır.Siz bu daveti onaylarsanız karşılıklı sohbet ediyor olacaksınız.Özel odada kaldıgınız saat başına 50 tl kazanç saglıyorsunuz.Günlük 5 saat online kaldıgınızı var sayarsak 5×50 = 250 TL yapıyor. Bu kazancı haftalık olarak düşünürsek 800 – 1500 tl kazanç elde etmiş oluyorsunuz.Bu kazanç size azda gelebilir çokta ama bu kazancı sistemde 5 saatten fazla kalarak 1500 – 2000 tl arası bir kazanç elde edebilirsiniz.İşimizde yüz gösterme gibi bir zorunlulugunuz yoktur.Hakkınızda detaylı bilgi almıyoruz , sizlerinde sohbet odalarında üyelerle paylaşması yasaktır.Ödemelerimiz haftalık olarak yapılmaktadır.Her pazartesi kazancınız hesabınıza sorunsuz bir şekilde aktarılır. Daha neyi bekliyorsun? Evde oturdugunuz yerden para kazanın!

İş hakkında daha detaylı bilgi almak için aşagıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

SKYPE Adresimiz : ekgelir2015@outlook.com
Whatsapp numaramız : 0537 748 9198

EVDEN PARA tarafından yayımlandı

Sohbet Ederek Para Kazanın

%d blogcu bunu beğendi: