Evde Sohbet Ederek Para Kazanma

Evde Sohbet Ederek Para Kazanma
Evde Sohbet Ederek Para Kazanma

Evde Sohbet Ederek Para Kazanma

Evde sohbet ederek para kazanma çoğu kişinin istemeyeceği bir ek iş biçimidir. Günde 2-3 saat çalışıp haftalık 800 TL, aylık 9000 TL ek gelir kazanılabileceği için çoğu kadının da yapmak isteyeceği bir iş olarak karşımıza çıkıyor. Eğer siz de bu işi yapabilirim diyorsanız, ister yorum panelinden yorum bırakabilir, isterseniz facebook sayfamız üzerinden özel mesaj atıp yönlendirme isteyebilirsiniz. Unutmayın sitemiz iş ilanları sitesi değildir, sadece tarafımıza başvuran firmalara yönlendirme yapmaktadır, işte tüm detaylarıyla evde sohbet ederek para kazanma

Evde sohbet işi nasıl yapılır ?

Evde sohbet ederek para kazanma çoğu kişi için saçma olsa da, bu işe ihtiyacı olanlarda vardır. Bu iş için en önemli nokta gizliliktir. Sizler sohbet ederken takma bir isim kullanırsınız. Karşınızda ki kişi bu takma ismi görecektir. Bu sebeple kimse sizin gerçekte kim olduğunuzu bilmeyecek ve rahat bir şekilde sohbet edecektir.

Evde sohbet işi müstehcen mi ?

Evde sohbet ederek para kazanma deyince herkesin aklına müstehcen konuşmalar geliyor. Fakat müstehcen konuşmak zorunda değilsiniz. Sohbet işi için en önemli nokta karşıdaki kişinin derdini dinlemektir. Eğer karşıdaki kişi size müstehcen konuşmak istiyor, siz istemiyorsanız sohbeti bloklayarak başka kişi ile konuşmak isteyebilirsiniz.

Ne kadar bir süre sohbet etmeliyim ?

Evde sohbet ederek para kazanma için zamanı kendiniz belirlersiniz. Müsait olduğunuz zamanlar çalışır, müsait olmadığınız zamanlar çalışmazsınız. Günde 3-4 saatlik bir çalışma ile haftalık 800 TL’ye yakın bir ek gelir elde edebilirsiniz. Ödemelerinizi haftalık olarak alırsınız.

İstediğim zaman sohbeti sonlandırabilir miyim ?

İşin belki de en cezbeden yanı burasıdır. Evet istediğiniz zaman sohbeti sonlandırabilirsiniz. İsterseniz işe ara verip örneğin bir ay ara verip, bir sonraki ay devam edebilirsiniz. Ödemeleriniz havale usulü ile bankanıza yatacak şekilde gönderilecektir.

Sohbet etmek için ne gerekli ?

Evde sohbet etmek için sadece kameralı bir bilgisayar ve mikrofonunuz olması yetecektir. Sonrasında sisteme üye olup, bu sistem üzerinden hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. İsterseniz kamera önünde uygulayabileceğiniz basit metodlarla yüzünüzün bir kısmını kapayabilir, karşı tarafın yüzünüzü görmemesini istiyorsanız, uygun bir şekilde bunu sağlayabilirsiniz.

Evde sohbet ederek para kazanma Başvuru Adresimiz Whatsapp 0537 748 91 98 veya Skype ekgelir2015@outlook.com