Parttime iş imkanı , bayanlara evden part time iş

İş arayıpta bulamıyorsanız sizlere iş aramadan evinizde oturarak iş imkanı saglıyoruz. Çalışma saatlerini siz belirliyorsunuz. Gece ve gündüz herhangi bir saatte girebilir çalışabilirsiniz. İşimize gelirsek ; genel ve özel odalarımız bulunmaktadır. Genel odada siz online oldugunuz anda sizin odanıza giren tüm kullanıcılarla sohbet etmiş oluyorsunuz.

Sizin odanıza giren kullanıcılar size özel davet daveti atacaktır.Siz bu daveti onaylarsanız o kişiyle bire bir sohbet etmiş olacaksınız.Bu olay size saat başına 100 tl – 300 tl kazandırmış olacak.Fazla kazanç saglamak istiyorsanız özel oda davetlerini sakın geri çevirmeyin. Konuşmalarda ahlak kuralları dışına çıkanları engelleyebilme hakkınızda var.İşi siz kontrol ediyorsunuz , patron olucaksınız diyebilirim.3-5 saat online kalmanız haftalık sizlere güzel gelir elde etmeye yetecektir. Yüz gösterme gibi bir zorunlulugunuz bulunmamaktadır.Tabi bu size kalmış birşey özel odada karşınızdaki kişiye güveniyorsanız yüzünüzü gösterebilirsiniz. Bu işi yaparak aylık 18.000 tl kazanmak mümkün daha fazlada kazançta saglayabilirsiniz. Haftalık 1000 tl alan bayanlarımız bulunmakta ve kazançları gün geçtikçe artıyor.

Aşagıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Skype Adresimiz : ekgelir2015@outlook.com Whatsapp numaramız : 0537 748 91 98

Parttime iş imkanı , bayanlara evden part time iş