Sohbet operatörlüğü

sohbet operatörü

GÖRÜNTÜLÜ SOHBET OPERATÖRÜ


HEMEN BAŞVUR

BAYAN ÖĞRENCİLER EV HANIMLARI EVDEN ZAMANINI PARAYA ÇEVİRMEK İSTEYEN BÜTÜN BAYANLAR SOHBET SAATİ 50 TL İNTERNETTEN YÜKSEK KAZANÇ HAFTALIK ÖDEME İŞ FIRSATI EVDEN

GÖRÜNTÜLÜ SOHBET SİTELERİ İŞ İLANLARI

EVDEN çalışmak isteyen tüm Bayanlar için fırsat olan son yılların en çok kazandıran mesleği görüntülü sohbet operatörlüğü. Evinde sınırsız İnternet bilgisayar veya kamera olan tüm bayanlar, yasal web sitemiz’de sohbet ederek gelir elde edebilir.

Firmamız tecrübeli veya tecrübesiz olsun operatörlerine uzman kadrosu ile her türlü görüntülü sohbet operatörlüğü online eğitimini vermektedir. Hediye sistemi sayesinde kazancınızı daha yukarılara çıkarabilirsiniz.
BİZİMLE ÇALIŞACAK BAYANLARDA ARANAN KRİTERLER: 19 yaş üzeri Bayan olmanız. * İnsanlarla iletişiminizin ve sohbet yeteneğinizin iyi olması.* Sohbet ederken YÜZ GÖSTERME zorunluluğu yoktur. * GECE veya GÜNDÜZ Çalışma saatlerinizi siz belirliyorsunuz.

Kazancınız haftalık olarak firmamıza bildirmiş olduğunuz Banka Hesabı ile, her pazartesi günü otomatik olarak yatırılmaktadır. internetten para kazandıran en güvenilir siteye Güvenli ve saygın iletişim şekliyle sizi Bizimle çalışmaya davet ediyoruz.

Zaman Kaybetmeden Sizde Aramıza Katılın Kazanmaya Başlayın! SINIRSIZ İNTERNET’i ve BİLGİSAYARI olan BAYANLAR Siz de güvenilir sitemize katılmak istiyorsanız Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz

İLETİŞİM

WHATSAPP 0537 748 919 8

SKYPE evdenpara veya ekgelir2015


ŞİMDİ BİZE KATILIN