Sohbet Operatörü Nasıl Olunur?

Sohbet operatörü görüntülü veya sesli olarak sohbet eden kimselere denir. Özellikle ev kadınları ve öğrencilerden oluşan sohbet operatörlüğü, kayıt olunan siteye bağlı olarak farklı şartlar gerektirmektedir. Sohbet operatörlüğünün en büyük avantajı saat kısıtlaması olmamasıdır. Belli saatlere uymak zorunda kalmıyorsunuz. Diğer bir deyişle kendi kendinizin patronu gibi oluyorsunuz. Ne kadar çalışırsanız alacağınız para da onunla doğru orantılı olarak artıyor.

Sohbet Operatörü Olmak İçin Gerekenler Nelerdir?

Genel olarak istenen şart 18 yaşın üzerinde olmanızdır.

Görüntülü sohbet operatörü olacaksanız internet ve web kameraya sahip olmak zorundasınız.

Birçok site aynı anda başka bir yerde sohbet operatörü olmanızı kabul etmez. Bunun sebebi ikisine aynı anda yeterince vakit ayıramayacak olmanızdır.

Herhangi bir şehrin herhangi bir yerinde olabilirsiniz, bu önemli değil.

Önemli bir etken ise kadın olmanız. Henüz yeni yeni erkek sohbet operatörü alan yerler çıkmaya başlasa da çoğunluk hala kadın sohbet operatörü istiyor.

Sohbet Operatörleri İle İlgili Doğru Sanılan Yanlışlar

Birçok kişi sohbet operatörlerinin ana görevinin sıcak sohbet olduğunu sansa da yanılıyor. Aslında hemen hemen çoğu firma konu sekse geldiği takdirde konuyu değiştirmenizi destekliyor. Ayrıca özel sohbet odasında istediğiniz takdirde karşınızdaki kişiyi engellemenizi ve size bir daha ulaşmamasını sağlayan özelliğin olduğu siteler mevcut. Bazı görüntülü sohbet sitelerinde yüzünüzü göstermek zorunda değilsiniz. Bazı sitelerde ise sadece kadın olduğunuza dair kanıt bulunması yeterli oluyor. Sohbet odalarında isteğe bağlı her türlü konu konuşabiliyor ve birçok kişi dertleşmek için kullanıyor.

Nasıl Başvururum?

Sohbet Operatörü Nasıl Olunur?
Sohbet Operatörü Nasıl Olunur?

Email : ekgelir2015@outlook.com

Email : ekgelir2015@gmail.com

WHATSAPP HATTIMIZ : 0537 748 9198

%d blogcu bunu beğendi: