WEBCAM SOHBET YAPACAK MODEL BAYAN ARANIYOR

WEBCAM SOHBET YAPACAK MODEL BAYAN ARANIYOR
WEBCAM SOHBET YAPACAK MODEL BAYAN ARANIYOR

Bayanlar artık hayal ettiğiniz bir çok şey sizin için çok rahatlıkla ulaşabileceğiniz hale geliyor.

Para Kazanacağınız Oda Tipleri

Genel Oda
Sitemize kendinize verilmiş olan rumuz ve özel şifre ile giriş yaptıktan sonra herkesle aynı anda görüşme yaptığınız yerdir.Burada bir çok üye ile aynı anda sohbet edersiniz. Fakat kesinlikle kuralları aşmamalısınız.

Özel Oda
Siz genel odada sohbet ederken konuştuğunuz üyelerin içinden biri sizinle baş başa sohbet etmek isterse sizi özel odaya davet ederek baş başa görüşme sağlıyorsunuz.Bu oda tamamen sizin kontrolünüz altındadır.Burada istediğiniz sohbeti gerçekleştirebilirsiniz.Karşınızdakini etkilemek ve sürekli size gelmesini sağlamak sizin elinizde.Ona sitemizde bulunan hediye bölümünden hediye göndertebildiğiniz taktirde kazancınız 2 katına çıkar.Her şey sizin elinizde.

Sizler için ortalama bir hesap yaptık.Tam kesin rakamlar üzerinden yapılmış bir hesaptır.Daha fazla gayret gösteren daha fazla kazanır 
Haftanın Pazar–Pazartesi–Salı–Çarşamba ve Perşembe Günleri günlük ortalama 10 saat online olduğunuzu ve bunun 4 saatini özel, 6 saatini genel odada geçirdiğinizi düşünürsek;

Özel Oda için = 5 gün 4 saatten = 600 TL yapar

Genel Oda için = 5 gün 6 saatten x 2 Tl = 60 TL yapar

Toplam = 660 TL

Haftanın Cuma ve Cumartesi günü biraz da yoğun olacağını hesaplarsak, sizlerinde gayretiyle online olduğunuz süreyi yine 10 saat olarak düşünelim. Fakat günlük Özel oda görüşmesini 6 saate çıkartalım.

Özel Oda için = 2 gün 6 saatten x 32 Tl = 360 TL yapar

Genel Oda için = 2 gün 4 saatten x 2 Tl = 16 TL yapar

Toplam = 422 TL

Yani Toplam Haftalık Kazancınız = 1.082 TL

Aylık Kazancınız = 4.328,00 TL

Günde , Hafta da ve Ayda ne kadar kazanacağınızı üst kısımda detaylı bir şekilde belirttik.